Dlaczego DJ?

Istnieje wiele argumentów, które przemawiają za podjęciem współpracy z DJ-em. Są to przede wszystkim:

 • Odtwarzanie muzyki tylko w oryginalnych wykonaniach
 • Możliwość dostosowania repertuaru do Waszych preferencji (nie jesteście skazani na stały i nieelastyczny repertuar zespołu)
 • Brak długich przerw pomiędzy setami muzycznymi. Zazwyczaj są to tylko krótkie przerwy podczas serwowania głównych dań
 • DJ może zagrać nawet 250 utworów podczas jednej imprezy, podczas kiedy zespół zagra ich maksymalnie 80.
 • Dobry DJ inwestuje w profesjonalny sprzęt estradowy warty dziesiątki tysięcy złotych taki jak efektowne oświetlenie, projektor/TV do wyświetlania teledysków, oświetlenie dekoracyjne, wytwornica ciężkiego dymu i inne sprzęty uświetniające daną uroczystość. Jego sprzęt może także efektownie komponować się z wystrojem Sali. Zespoły zazwyczaj mają do dyspozycji kilka kolorowych reflektorów i nic ponadto.
 • DJ na imprezie to nie tylko osoba miksująca muzykę. Razem z DJ-em mogą wystąpić muzycy grający na saksofonie, skrzypcach czy pianinie. Ponadto nasze imprezy zawsze prowadzi konferansjer-wokalista.

Nie ma to jak zespół grający muzykę na żywo, a nie DJ.

Istnieje wiele zespołów, które szumnie nazywa siebie zespołami grającymi w 100% na żywo, w rzeczywistości jednak ogromna część takich zespołów odtwarza muzykę w całości z gotowych podkładów, a z instrumentów muzycznych korzystają tylko do podgrywania krótkich partii lub (co gorsza) udają, że cokolwiek grają! Takie zespoły możemy rozpoznać najczęściej po braku perkusisty lub po obecności samych instrumentów klawiszowych w składzie. Dobry zespół grający muzykę na żywo musi składać się przynajmniej z czterech instrumentalistów (perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, instr. klawiszowy). Wynagrodzenie dla takiego zespołu może sięgać nawet 8-10 tys. zł. Warto pamiętać, że tak samo jak zespół zespołowi nie równy, podobnie DJ dobremu DJ-owi.

Co wyróżnia dobrego DJ-a?

 • Niebanalna strona www – Z jednej strony jest tylko wizytówką, z drugiej jednak daje możliwość stwierdzenia już w kilka sekund czy DJ, który podaje się za profesjonalistę rzeczywiście nim jest. Przestarzały layout, błędy ortograficzne, wątpliwej jakości logo, ogromne połacie tekstu, wygasłe czy niedziałające linki nie działają na korzyść żadnej firmy. A jak wiemy, w internecie liczy się tylko pierwsze wrażenie.
 • Personalizacja 2.0 – Przeglądając oferty poszczególnych DJ-ów bardzo często możemy spotkać obietnice indywidualnego podejścia do klienta oraz zapewnienia o pełnej personalizacji harmonogramu wesela czy imprezy. Kiedy jednak przychodzi co do czego, okazuje się, że owy DJ proponuje nam swój utarty schemat mówiąc, że sprawdza się on podczas każdej zabawy, narzucając nam własny styl prowadzenia, playlistę czy wątpliwej jakości konkursy. My wyłamujemy się z każdych schematów i dajemy Wam pełną kontrolę nad Waszym przyjęciem dając do dyspozycji innowacyjny Panel Klienta, dzięki któremu we współpracy z nami spełnicie swoje marzenie o idealnym weselu.
 • Design – Widok DJ-a miksującego muzykę, siedzącego przy stole przykrytym obrusem, zastawionym kilogramami sprzętu, walizek i plątaniną kabli już dawno i bezpowrotnie przeszedł (a przynajmniej powinien przejść) do historii. Obecnie stanowisko pracy dobrego DJ-a powinien charakteryzować minimalizm i nowoczesny styl, a co za tym idzie – nie przesadzona ilość sprzętu oświetleniowego, nie rzucające się w oczy nagłośnienie, estetyczny stół DJ-ski oraz elegancki sposób prowadzenia imprezy. Połączenie wszystkich tych elementów w całość pozwala nam zaoferować najwyższą jakość usług zaczynając od serwowanej muzyki, poprzez nienachalną konferansjerkę, kończąc na efektownym wyglądzie naszego stanowiska pracy, które dzięki naszym staraniom jest ozdobą nawet najpiękniejszych sal balowych.
 • Nowoczesne podejście do tradycji – Jeżeli jesteście narzeczonymi i obecnie planujecie swoje wesele na pewno spotkaliście (lub spotkacie) się ze stwierdzeniem „przecież taka jest tradycja!”. „Tradycja” – hasło często używane w kontekście przyjęć weselnych przez osoby, które na siłę próbują wcisnąć nam własną wizję imprezy opartą o to, co ten ktoś miał u siebie lub widział u innych. My oczywiście tradycji nie przekreślamy, a nawet bardzo ją szanujemy, jednak pozwalamy młodym parom na samodzielne podjęcie decyzji o tym, jak ma wyglądać ten wyjątkowy dzień, czy na przykład konkursy oczepinowe, które obecnie bardzo często są już tylko nieprzyjemnym obowiązkiem dla gości zastąpić efektownymi pokazami artystycznymi, czy nie zrezygnować z nieco już przaśnych toastów i  „gorzko” za stołami na rzecz podarowania gościom większej ilości czasu na rozmowy przy kolacji. Wiele obecnie stosowanych „tradycyjnych” elementów wywodzi się jeszcze z epoki PRL-u, dlaczego więc nie zmienić koncepcji i podejścia do zabawy na takie, w którym swobodnie będzie czuło się obecne pokolenie młodych ludzi, bo czyż wesele nie jest właśnie ich i dla nich?
 • Inwestycje w sprzęt – Obecnie prawie każdy może zostać DJ-em i grać na weselach. Wystarczy, że kupi konsolę, kolumny głośnikowe, kilka światełek, a wszystko to zasili muzyką z YouTube, odtwarzaną za pomocą laptopa. Tak pewnie wydaje się większości z nas, ale… nic bardziej mylnego. Komplet sprzętu ze średniej półki cenowej to wydatek przynajmniej kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nierzadko sprzęt, którym dysponują najlepsi DJ-e w branży opiewa na kwoty 6-cyfrowe. Ponadto DJ musi na bieżąco inwestować w muzykę z legalnych źródeł.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli chcesz zarezerwować termin lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami bezpośrednio lub użyj formularza kontaktowego.

Jesteśmy z Warszawy, ale działamy na terenie całej Polski

+48 518 460 350
e-mail: kontakt@djrestive.pl